Када се вирус шири читавим светом имамо времена да размишљамо о себи, о друштву, култури, уметности, о билом којим друштвеним појавама. Из тог разлога и удружење Културно склониште КРИК се придружује акцији „Остани код куће“. Зато расписује наградни литерарни конкурс на тему: „Размишљам …“, у две категорије:1- Ученици основних школа од 5. до 8. Разреда2- Ученици средњих школаСвоје радове послати електронски на мејл kulturnosklonistekrik@gmail.com до 15. маја 2020. године. Текст треба бити написан ћириличним писмом, фонт Times New Roman, величина слова 12.Обавезно је написати име и презиме учесника, разред, назив школе, место и општину, као и контакт (телефон или e-mail). Жири који ће оцењивати радове је из области друштвено хуманистичких наука и уметности.Желимо вам пуно среће.